Vitályos Eszter: nem lesz kormányinfó
A SzMo beszámolója szerint Vitályos Eszter kormányszóvivő közölte: nem lesz kormányinfó, ami változás az eddigi menetrendhez képest.
A lap úgy írja, egy kormányülésről ment ki telefonálni, amikor az újságírók észrevették.
szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője
atv.hu4 napja
Kiemelt hírek
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
