Rosszullétek a szavazókörökben: Gyöngyösön és Nyúlon mentőt hívtak
A Nemzeti Választási Iroda tájékoztatása szerint több szavazó is rosszul lett a szavazókörzetekben.
Gyöngyösön és Nyúlon egy-egy választóhoz mentőt is riasztottak a helyszínre.
24.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
portfolio.hu10 órája
Kiemelt hírek
A szerb elnök bejelentette a lemondását
profitline.hu10 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
