Rosszullétek a szavazókörökben: Gyöngyösön és Nyúlon mentőt hívtak

A Nemzeti Választási Iroda tájékoztatása szerint több szavazó is rosszul lett a szavazókörzetekben.

Gyöngyösön és Nyúlon egy-egy választóhoz mentőt is riasztottak a helyszínre.

24.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Választás 2026

Parlamenti patkó

Országos napközbeni részvételi adatok

Hírstart Választás hírek

24.hu választási hírek

Csatatér 2026

Országjárás kvíz

Mandátumkalkulátor

Kiemelt hírek