Orbán Viktor Székesfehérváron: „Most azt mondom, mindenki hozzon el mindenkit”

A Telex beszámolója szerint Orbán Viktor miniszterelnök szombaton 18 órától Székesfehérváron tartott kampánygyűlést a vasárnapi országgyűlési választás előtt.

A rendezvényen felidézte a 2002-es mozgósítási felhívást, és most úgy fogalmazott: "mindenki hozzon el mindenkit".

telex.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Választás 2026

Parlamenti patkó

Országos napközbeni részvételi adatok

Hírstart Választás hírek

24.hu választási hírek

Csatatér 2026

Országjárás kvíz

Mandátumkalkulátor

Kiemelt hírek