Orbán Viktor Székesfehérváron: „Most azt mondom, mindenki hozzon el mindenkit”
A Telex beszámolója szerint Orbán Viktor miniszterelnök szombaton 18 órától Székesfehérváron tartott kampánygyűlést a vasárnapi országgyűlési választás előtt.
A rendezvényen felidézte a 2002-es mozgósítási felhívást, és most úgy fogalmazott: "mindenki hozzon el mindenkit".
telex.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője
atv.hu17 órája
Kiemelt hírek
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
