Orbán Viktor: a fiatalok az idősebbeknek köszönjék a támogatásokat

A SzMo szerint Orbán Viktor debreceni fórumán azt mondta: a fiataloknak az idősebb generációknak kell megköszönniük a kormány adókedvezményeit és támogatásait, mert azok forrását ők teremtették elő.

A miniszterelnök a választásra legalább 3 millió szavazót is kért.

szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Választás 2026

Parlamenti patkó

Országos napközbeni részvételi adatok

Hírstart Választás hírek

24.hu választási hírek

Csatatér 2026

Országjárás kvíz

Mandátumkalkulátor

Kiemelt hírek