Orbán Viktor: a fiatalok az idősebbeknek köszönjék a támogatásokat
A SzMo szerint Orbán Viktor debreceni fórumán azt mondta: a fiataloknak az idősebb generációknak kell megköszönniük a kormány adókedvezményeit és támogatásait, mert azok forrását ők teremtették elő.
A miniszterelnök a választásra legalább 3 millió szavazót is kért.
szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője
atv.hu7 órája
Kiemelt hírek
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
