Márki-Zay Péter gyűjtést indít az NVB által kiszabott, 3 milliós bírság után
Az ATV szerint Márki-Zay Péter közösségi oldalán közölte: a Nemzeti Választási Bizottság több mint 3 millió forintos bírság megfizetésére kötelezte.
A hódmezővásárhelyi polgármester azt írta, adománygyűjtést indít a büntetés rendezésére.
atv.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
portfolio.hu09:33
Kiemelt hírek
Három településen tartanak időközi önkormányzati választást
demokrata.hu2 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
