Márki-Zay Péter gyűjtést indít az NVB által kiszabott, 3 milliós bírság után

Az ATV szerint Márki-Zay Péter közösségi oldalán közölte: a Nemzeti Választási Bizottság több mint 3 millió forintos bírság megfizetésére kötelezte.

A hódmezővásárhelyi polgármester azt írta, adománygyűjtést indít a büntetés rendezésére.

atv.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Választás 2026

Parlamenti patkó

Országos napközbeni részvételi adatok

Hírstart Választás hírek

24.hu választási hírek

Csatatér 2026

Országjárás kvíz

Mandátumkalkulátor

Kiemelt hírek