Magyar Péter alkotmánymódosítás után cserélné több csúcsintézmény vezetőjét
A 444.hu szerint Magyar Péter arról beszélt, hogy egy alkotmánymódosítás után több vezetőt leváltanának: a köztársasági elnököt, a legfőbb ügyészt, az Alkotmánybíróság tagjait, a Kúria és az OBH elnökét, a GVH és az Állami Számvevőszék vezetőjét, valamint a médiahatóság vezetőjét is.
444.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője
atv.hu3 napja
Kiemelt hírek
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
