Gilszki Dániel rendőr a kormányról írt: bér, létszám és megfélemlítés
A SzMo szerint Gilszki Dániel szolnoki rendőr a választás napján közzétett posztjában politikai megfélemlítést említett a rendőrségen belül.
Azt írta, nem politikusokat akar szolgálni, és a méltatlan béreket, valamint a létszámhiányt is élesen bírálta.
szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Választás 2026
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
portfolio.hu8 órája
Kiemelt hírek
A szerb elnök bejelentette a lemondását
profitline.hu8 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva
