Gilszki Dániel rendőr a kormányról írt: bér, létszám és megfélemlítés

A SzMo szerint Gilszki Dániel szolnoki rendőr a választás napján közzétett posztjában politikai megfélemlítést említett a rendőrségen belül.

Azt írta, nem politikusokat akar szolgálni, és a méltatlan béreket, valamint a létszámhiányt is élesen bírálta.

szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Választás 2026

Parlamenti patkó

Országos napközbeni részvételi adatok

Hírstart Választás hírek

24.hu választási hírek

Csatatér 2026

Országjárás kvíz

Mandátumkalkulátor

Kiemelt hírek