Benzinkutak állami pénzre várnak: a pénteki bezárások után jöhetnek korlátozások
A benzinkutak a kormánytól várnak pénzügyi segítséget, miután pénteken több helyen bezártak, és további korlátozások is felmerültek.
A Telex szerint az RTL Híradó egy április 1-jei levelet is ismertetett, amelyet még az előző kormány kereskedelemért felelős államtitkára írt.
A helyzet a tankolás elérhetőségét és a költségeket is érintheti.
9 órája