Benzinkutak állami pénzre várnak: a pénteki bezárások után jöhetnek korlátozások

A benzinkutak a kormánytól várnak pénzügyi segítséget, miután pénteken több helyen bezártak, és további korlátozások is felmerültek.

A Telex szerint az RTL Híradó egy április 1-jei levelet is ismertetett, amelyet még az előző kormány kereskedelemért felelős államtitkára írt.

A helyzet a tankolás elérhetőségét és a költségeket is érintheti.

telex.hu9 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei