Bod Péter Ákos: új állammodell kell, hamarosan jön az adópolitika

Bod Péter Ákos szerint nincs "királyi út": a kormány még a legsürgetőbb korrekciókon sem jutott túl, de hamarosan be kell mutatnia az adópolitikáját és a vagyongazdálkodási elveit.

A Telex cikke úgy írja: ebből derül ki, milyen magyar állammodellt képzel el, ami közvetlenül hat a terhekre és a közpénzek kezelésére.

telex.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei

Eldőlt az idei Pride sorsa

hirstart.hu19 órája