Bod Péter Ákos: új állammodell kell, hamarosan jön az adópolitika
Bod Péter Ákos szerint nincs "királyi út": a kormány még a legsürgetőbb korrekciókon sem jutott túl, de hamarosan be kell mutatnia az adópolitikáját és a vagyongazdálkodási elveit.
A Telex cikke úgy írja: ebből derül ki, milyen magyar állammodellt képzel el, ami közvetlenül hat a terhekre és a közpénzek kezelésére.
telex.hu2 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban
hirstart.hu17 órája
Eldőlt az idei Pride sorsa
hirstart.hu19 órája
Lezárult a felvásárlás, egy kézbe került az Auchan
hirstart.hu19 órája
Indítványozták Orbán Viktor őrizetbe vételét és letartóztatását
hirstart.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva