Horváth Csenger: sokan a meg nem érdemelt állásukat féltik az NB I-ben
A Diósgyőr volt sportigazgatója, Horváth Csenger a Pénzcentrum szerint arról beszélt, miért ritka a fiatal vezető az NB I-ben, és milyen érdekek mozgatják a magyar futballt.
A volt diósgyőri sportigazgató állítása szerint sokan a "meg nem érdemelt" egzisztenciájukat féltik, ami a klubok költségvetésére és így a szurkolók pénzére is hatással lehet.
1 órája