Magyar Péter hét főispánt nevezett ki, hétfőtől új vezetők jönnek

Magyar Péter hét főispánt nevezett ki: hétfőtől több vármegye kormányhivatalát új vezetők irányítják.

A szükséges kinevezések pénteken jelentek meg a Magyar Közlönyben, írja a Portfolio.

A változás főként az érintett hivatalok működését és ügyintézését érintheti.

portfolio.hu9 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei

Eldőlt az idei Pride sorsa

hirstart.hu16 órája