Vitézy Dávid: a Tisza-kormány két vasútvonalon indítja újra a járatokat

Vitézy Dávid szerint a Tisza-kormány két vonalon indítja újra a vasúti személyszállítást: Komló és Dombóvár között augusztus 1-jétől, Miskolc és Tiszaújváros között szeptember 1-jétől.

A Portfolio beszámolója alapján a változás a helyieknek olcsóbb, kiszámíthatóbb ingázást és utazást hozhat.

portfolio.hu7 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei