Wednesday visszatért, de végre jön vele az egész Addams família
Nem túlzás, hogy három éve mindent letarolt a Wednesday, meg is érkezett most a második évad, sőt, már a harmadikat is beharangozták.
De megfelel a várakozásoknak?
Vagy Wednesday nevermore-i kalandjaiban csak egy évadra elég szufla volt?
10 hónapja