Gregor Bernadett elmondta, miért nem filmezik már 20 éve
Gregor Bernadett egy SzMo-interjúban beszélt arról, miért nem vállal filmszerepet már húsz éve.
A Jászai Mari-díjas színésznő tudatosan marad távol a filmvászontól: megalázónak érzi a castingokat, ezért nem vesz részt rajtuk.
21 órája