Gregor Bernadett elmondta, miért nem filmezik már 20 éve

Gregor Bernadett egy SzMo-interjúban beszélt arról, miért nem vállal filmszerepet már húsz éve.

A Jászai Mari-díjas színésznő tudatosan marad távol a filmvászontól: megalázónak érzi a castingokat, ezért nem vesz részt rajtuk.

szeretlekmagyarorszag.hu21 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír