Nagy Ervin: nem akartam a Tisza Eperjes Károlya lenni

Nagy Ervin a Telexnek beszélt arról, miért nem akarta, hogy őt "a Tisza Eperjes Károlyaként" emlegessék.

A Fishing on Orfűn a kultúráért felelős államtitkár közben az NKA-kifizetések részleges újraindulásáról, egy új NFI-pályázatról és klubtámogatásról is szólt, valamint arról, hogy hamarosan új nevet jelentenek be a filmreform felelősének.

telex.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír