Elmarad a Fenyő Miklós-emlékszobor: visszalépett a XIII. kerület

A XIII. kerületi önkormányzat visszavonta a Fenyő Miklós-emlékszobor felállítását, miután a látványtervek nagy felháborodást váltottak ki a közösségi médiában.

A helyiek és a zenész pályatársai szerint az alkotás nem hasonlított az elhunyt előadóművészre.

Az ATV írta meg.

atv.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír