Elmarad a Fenyő Miklós-emlékszobor: visszalépett a XIII. kerület
A XIII. kerületi önkormányzat visszavonta a Fenyő Miklós-emlékszobor felállítását, miután a látványtervek nagy felháborodást váltottak ki a közösségi médiában.
A helyiek és a zenész pályatársai szerint az alkotás nem hasonlított az elhunyt előadóművészre.
Az ATV írta meg.
1 órája