Nagy Ervin három helyettes államtitkárt nevezett ki a kultúrában
Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkár pénteken a Facebook-oldalán jelentette be, hogy Berg Judit író, Popa Gergely volt Savaria Szimfonikus-igazgató és Sipos Imre színművész helyettes államtitkár lett.
Az ATV összefoglalója szerint a három új kinevezett a kulturális terület egyes feladataiért felel majd.
atv.hu22 órája
Még több friss hír
Horváth Csenge: Barabás Ottó teljes erővel kiveszi a részét a gyerekből
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Schóbert Norbi állatféregtelenítőt ad Rubint Rékának: szakmai riasztás
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó
Kilenc év után először nyert magyar kreatív szakemberduó a Cannes Young Lions nemzetközi versenyen
digitalhungary.hu15 órája
Mennyit ér a léghűtő, és miért nem érdemes megvenni?
naphire.hu15 órája
Sipos Balázs: Traumatikus realisták: György Péter, két Auerbach 1.
litera.hu19 órája
Natalka Sznyadanko: A főherceg selyempongyolája
telex.hu1 órája
Gregor Bernadett elárulta, miért nem vállal filmszerepet már húsz éve
szeretlekmagyarorszag.hu18 órája
Nem várt fordulat: 190 éves hagyományt rúg fel Károly király
hamuesgyemant.hu23 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva