Nagy Ervin három helyettes államtitkárt nevezett ki a kultúrában

Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkár pénteken a Facebook-oldalán jelentette be, hogy Berg Judit író, Popa Gergely volt Savaria Szimfonikus-igazgató és Sipos Imre színművész helyettes államtitkár lett.

Az ATV összefoglalója szerint a három új kinevezett a kulturális terület egyes feladataiért felel majd.

atv.hu22 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó