Füssy Angéla feljelentést tett: pendrive-val ment be a rendőrségre
Füssy Angéla, a Magyar Jelen újságírója feljelentést tett a rendőrségen, miután állítása szerint két napja fenyegetik és zaklatják.
A Blikk szerint Molnár Zsolt volt Tisza-aktivistát nevezte meg, és egy pendrive-ot is átadott.
Füssy korábban a gyermekvédelemben dolgozott, Bangó Sándor mentora volt.
12 órája