Füssy Angéla feljelentést tett: pendrive-val ment be a rendőrségre

Füssy Angéla, a Magyar Jelen újságírója feljelentést tett a rendőrségen, miután állítása szerint két napja fenyegetik és zaklatják.

A Blikk szerint Molnár Zsolt volt Tisza-aktivistát nevezte meg, és egy pendrive-ot is átadott.

Füssy korábban a gyermekvédelemben dolgozott, Bangó Sándor mentora volt.

blikk.hu12 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek