Tóth Abigél: orvosról orvosra járt, ma már újra edz és egyensúlyban van
Tóth Abigél, a Megasztár felfedezettje azt mondja: hosszú kálvária után derült ki, mi okozta a panaszait.
A Blikk szerint az énekesnő azóta egészségesebb életmódra váltott, visszatalált önmagához, és újra edzeni kezdett.
A Megasztár számára nemcsak sikert, hanem szerelmet is hozott.
8 órája