Tóth Abigél: orvosról orvosra járt, ma már újra edz és egyensúlyban van

Tóth Abigél, a Megasztár felfedezettje azt mondja: hosszú kálvária után derült ki, mi okozta a panaszait.

A Blikk szerint az énekesnő azóta egészségesebb életmódra váltott, visszatalált önmagához, és újra edzeni kezdett.

A Megasztár számára nemcsak sikert, hanem szerelmet is hozott.

blikk.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek