Ráthonyi-Palácsik Tímea: kétgyermekes anya lett, a béranyával jó a viszony
Ráthonyi-Palácsik Tímea évekig küzdött azért, hogy édesanya lehessen.
A Story szerint ma már kétgyermekes anya, és a béranyával, aki a kisfiát világra hozta, azóta is jó kapcsolatot ápol.
story.hu2 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Pindroch Csaba kiállt Oroszlán Szonja mellett
nlc.hu2 órája
Vanya Tímea házasságában megcsalás is volt
nlc.hu20 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva