Ráthonyi-Palácsik Tímea: kétgyermekes anya lett, a béranyával jó a viszony

Ráthonyi-Palácsik Tímea évekig küzdött azért, hogy édesanya lehessen.

A Story szerint ma már kétgyermekes anya, és a béranyával, aki a kisfiát világra hozta, azóta is jó kapcsolatot ápol.

story.hu2 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek