Guy Ritchie kiszállt, rendező nélkül maradt a kultfilm folytatása
Meglepő fordulat borzolja az Amazon MGM háza táját: Guy Ritchie, az Országúti diszkó (eredeti címén Road House) tavalyi remake-jének rendezője kiszállt a készülő második részből.
A brit sztárrendező döntésének okát egyelőre nem hozták nyilvánosságra, de a szakmai találgatások máris beindultak.
11 hónapja