Már nem a fizetésemelés tartja meg a magyar dolgozókat
A Sassy által idézett friss felmérések szerint a felmondások fő oka már nem a fizetés: egyre többen más miatt váltanak.
A rossz vezetői működés ugyanakkor továbbra is az egyik leggyakoribb kilépési indok a magyar munkahelyeken.
sassy.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Kávé kontra vérnyomás: forradalmi új felfedezés látott napvilágot
hirstart.hu6 órája
Itt a Cinema City Családi Tizes Mozibérlete a nyári szünetre
hirstart.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva