Már nem a fizetésemelés tartja meg a magyar dolgozókat

A Sassy által idézett friss felmérések szerint a felmondások fő oka már nem a fizetés: egyre többen más miatt váltanak.

A rossz vezetői működés ugyanakkor továbbra is az egyik leggyakoribb kilépési indok a magyar munkahelyeken.

sassy.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei