Kármán András: 3,6 milliárdot ad a kormány a kórházi klímák karbantartására

Kármán András szerint 3,6 milliárd forintot fordít a kormány a kórházi klímaberendezések karbantartására.

A Magyar Hírlap beszámolója szerint az egészségügyi miniszterrel közösen előterjesztést is készítenek egy átfogó, 2027-2029 közötti hűtésrekonstrukciós programról.

magyarhirlap.hu5 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei