Kármán András: 3,6 milliárdot ad a kormány a kórházi klímák karbantartására
Kármán András szerint 3,6 milliárd forintot fordít a kormány a kórházi klímaberendezések karbantartására.
A Magyar Hírlap beszámolója szerint az egészségügyi miniszterrel közösen előterjesztést is készítenek egy átfogó, 2027-2029 közötti hűtésrekonstrukciós programról.
magyarhirlap.hu5 órája
Még több friss hír
Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
szeretlekmagyarorszag.hu12 órája
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Franciaország is bevezeti az örökségútlevelet
privatbankar.hu4 órája
Murgash M45 bolgár traktor, amely a hegyoldalra készült
gepmax.hu9 órája
A hegesztés rejtett veszélye, amiről még mindig kevesen beszélnek
integratorfm.hu16 órája
A mostani hőhullám egy olyan folyamat következménye, amit talán már nem tudunk megállítani
igenyesferfi.hu17 órája
Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől
magyarhirlap.hu4 órája
Van olyan magyar régió, ahol a fiatal nők harmada nem dolgozik és nem is tanul
privatbankar.hu5 órája
Folyékony tápanyagok: újra előtérben a hatékonyság
gepmax.hu13 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva