Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején

A II. kerület polgármesterének Facebook-oldalán közölték, hogy Őrsi Gergely polgármesteri irodája a hőségriadó alatt hűsítő pontként fogadja a betérőket.

A látogatók egy pohár szódát is kérhetnek.

szeretlekmagyarorszag.hu6 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír