Őrsi Gergely irodája hűsítő pont lett a II. kerületben a hőség idején
A II. kerület polgármesterének Facebook-oldalán közölték, hogy Őrsi Gergely polgármesteri irodája a hőségriadó alatt hűsítő pontként fogadja a betérőket.
A látogatók egy pohár szódát is kérhetnek.
6 órája