Irán és az Egyesült Államok fokozta a támadásokat, nő az eszkaláció veszélye

Irán és az Egyesült Államok fokozta a támadásokat, ami tovább növeli az eszkaláció kockázatát.

Donald Trump a 444.hu szerint arról beszélt: "eljöhet az a pont, amikor már nem tudnak észszerűek maradni, és kénytelenek lesznek katonailag befejezni azt a munkát, amit elkezdtek".

444.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír