Vaszily Miklós lemondott a BIF igazgatósági és audit bizottsági tagságáról
Vaszily Miklós, a TV2 elnök-vezérigazgatója lemondott a Budapesti Ingatlan Hasznosítási és Fejlesztési Nyrt.
(BIF) igazgatósági és audit bizottsági tagságáról.
A Schmidt Mária érdekeltségébe tartozó vállalat közleménye szerint a változás a cég irányítását érinti, ami a befektetőknek a vállalatvezetés stabilitása miatt lehet fontos.
A hírt a Media1 közölte.
3 hete