Magyar Péter: az önkormányzatok fizessék be a szolidaritási adót

A szolidaritási adót az önkormányzatoknak be kell fizetniük, erről Magyar Péter a kormányülés után beszélt a Telex szerint.

Azt mondta, a kormány joggal várja el a jogi kötelezettségek teljesítését, és felajánlotta Budapest főpolgármesterének, hogy segít a költségek visszafogásában.

telex.hu3 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei