Magyar Péter: az önkormányzatok fizessék be a szolidaritási adót
A szolidaritási adót az önkormányzatoknak be kell fizetniük, erről Magyar Péter a kormányülés után beszélt a Telex szerint.
Azt mondta, a kormány joggal várja el a jogi kötelezettségek teljesítését, és felajánlotta Budapest főpolgármesterének, hogy segít a költségek visszafogásában.
3 hete