Bajban van az amerikai elnök: milliók szerint rosszabb lett az élet, ebbe még bele is bukhat Trump?
Az amerikaiak közel fele úgy véli, hogy Donald Trump korábbi elnöki politikája inkább ártott, semmint használt - derül ki az AP-NORC legújabb közvélemény-kutatásából.
A felmérés szerint a felnőtt lakosság 49%-a számolt be negatív hatásokról, míg mindössze 25% mondta azt, hogy javult az élete a republikánus politikus intézkedései nyomán.
A fennmarad
11 hónapja