Brexit után bajban a brit gazdák: drága munkaerő, nehezebb export

A Brexit érezhetően rontotta az Egyesült Királyság mezőgazdaságának helyzetét: a termelők szerint nőtt a költség, bonyolultabb lett az uniós export és szűkebb a munkaerő.

Az Agrofórum összefoglalója szerint a kilépés nem lett sikertörténet, a következmények a bolti árakban és a gazdák bevételében is megjelenhetnek.

agroforum.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei