A következő számlán már nem ferdít akkorát a rezsiboksz
Az MVM egészen mostanáig a 2022-es csúcsárakkal próbálta bebizonyítani a fogyasztóknak, hogy mekkorát nyertek a rezsicsökkentésen, miközben ő maga azoknak csak töredékét fizette az energiáért.
telex.hu10 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Tárlat idén diplomát szerzett mesterszakos építész hallgatók terveiből
hirstart.hu9 órája
Nem a karó a lényeg: ezt figyeljük kötözés közben a paradicsomnál!
hirstart.hu11 órája
Elévülhet-e egy túlfizetés az adószámlán?
hirstart.hu13 órája
Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
hirstart.hu1 napja
A Ford egy 360 kilós medvével tesztelte pick-upja védelmét
hirstart.hu7 órája
Új motort kap a magyar gazdaság - az MNB már látja az ipari fordulatot
hirstart.hu9 órája
A magyar gazdaság NER-telenítésének rövid távon ára van, de nagyon megéri
hirstart.hu12 órája
Trump dörgedelmes üzenetet küldött Iránnak
hirstart.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva