A Duna felmelegedése miatt visszafogják a paksi erőmű termelését
A Duna magas vízhőmérséklete miatt a Paksi Atomerőműnek vasárnap várhatóan további 320 megawattal kell csökkentenie a termelését.
A kormányzati tájékoztatás alapján a Portfolio írta meg: a kánikula miatti korlátozás szűkítheti a hazai áramkínálatot, ami a villamosenergia-árakon és a számlákon is éreztetheti a hatását.
8 órája