Dél-Korea és Japán közeledik: közös gyakorlatok jönnek az USA-val

Dél-Korea és Japán újabb lépést tett a védelmi együttműködés erősítésére: újraindítják a közös kutató-mentő gyakorlatokat, és kitartanak a Koreai-félsziget nukleáris leszerelése mellett.

A Reuters szerint a védelmi miniszterek erről vasárnap Szöulban állapodtak meg.

A térségi feszültség a piacokra és az energiaköltségekre is hatással lehet.

penzcentrum.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek

Hírstart Gazdaság

24.hu gazdasági hírei