Orosz mintára büntetnék a pesti troliblokkoló autósokat?

A troliblokkolás Budapesten is visszatérő gond, a Vezess szerint pedig Moszkvában már évek óta egy célzott büntetési rendszerrel szorítják vissza, hogy az autósok akadályozzák a tömegközlekedést.

A módszer lényege, hogy a szankciók elég fájdalmasak ahhoz, hogy elvegyék a kedvet a "csak egy percre" típusú megállásoktól.

vezess.hu10 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek