Erzsébet híd: Dunába dobtak egy magyar zászlót, nyomoz a rendőrség
A rendőrség eljárást indított, miután az Erzsébet hídra kihelyezett magyar zászlók egyikét a Dunába dobták.
Egy videó szerint több ember dobta le a lobogót a hídról.
Az ügy politikai reakciókat is kiváltott, írja a Blikk.
blikk.hu8 órája
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Beszélni sem tudott, olyan részeg volt az M3-ason boruló autós
hirstart.hu9 órája
Ezt kell tenni, ha gyereket vagy állatot látunk egy tűző napon hagyott autóban
hirstart.hu19 órája
50 ezer évig élhetett elszigetelten a neandervölgyiek rejtélyes csoportja
hirstart.hu1 napja
Nagy kockázat a cégeknek, ha a dolgozók AI-t használnak
hirstart.hu1 napja
Holland példa mutatja, mi lehet az e-autók jövője
hirstart.hu1 napja
Tovább mélyült a csillagemberek rejtélye
hirstart.hu13 órája
Jó hírt kaptak az újpesti közlekedők
hirstart.hu1 napja
Így változtathatja meg a Gmail-címét a Google-nél
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva