Erzsébet híd: Dunába dobtak egy magyar zászlót, nyomoz a rendőrség

A rendőrség eljárást indított, miután az Erzsébet hídra kihelyezett magyar zászlók egyikét a Dunába dobták.

Egy videó szerint több ember dobta le a lobogót a hídról.

Az ügy politikai reakciókat is kiváltott, írja a Blikk.

blikk.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek