Új kutatás: az eddigi Homo naledi-leletek mind nőstények lehetnek

Egy új kutatás szerint az eddig felfedezett Homo naledi-példányok akár mind nőneműek lehetnek.

A 24.hu beszámolója alapján az eredmény a szakértőket is meglepte, és átírhatja, hogyan értelmezzük a "csillagemberek" rejtélyét.

24.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek