Új kutatás: az eddigi Homo naledi-leletek mind nőstények lehetnek
Egy új kutatás szerint az eddig felfedezett Homo naledi-példányok akár mind nőneműek lehetnek.
A 24.hu beszámolója alapján az eredmény a szakértőket is meglepte, és átírhatja, hogyan értelmezzük a "csillagemberek" rejtélyét.
24.hu4 órája
Még több friss hír
Kapcsolódó hírek
Jó hírt kaptak az újpesti közlekedők
hirstart.hu1 napja
50 ezer évig élhetett elszigetelten a neandervölgyiek rejtélyes csoportja
hirstart.hu1 napja
Így változtathatja meg a Gmail-címét a Google-nél
hirstart.hu1 napja
Nagy kockázat a cégeknek, ha a dolgozók AI-t használnak
hirstart.hu1 napja
Holland példa mutatja, mi lehet az e-autók jövője
hirstart.hu1 napja
Ez a filléres használt autó hozza a hamisítatlan angol stílust
hirstart.hu1 napja
Többfelé leállt a Telekom szolgáltatása – Megszólalt a cég a rejtélyes ügyben
hirstart.hu22 órája
Idén is eljut egy magyar középiskolás az Északi-sarkra
hirstart.hu1 napja
Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában
hirstart.hu1 napja
A 10 legjobb étterem a horvát tengerpart felé
hirstart.hu1 napja
Oldtimereknek hosszútávra: speciális üzemanyaggal lép piacra a Mol
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva