Petics Kristóf: Sz*rok bele, hogy kiestem

Az X-Faktorból verekedése miatt kizárt Petics Kristóf továbbra is úgy gondolja, hogy akkora X van benne, ami kiüti a közfalat.

24.hu9 éve
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír