Lovasi András „vándordíjat” csinált a Kossuth-díjából Orfűn
Lovasi András a Fishing on Orfű fesztiválon Vándor Lajos-díjként adta tovább a Kossuth-díját.
Az első díjazott Leskovics "Lecsó" Gábor lett.
A 444.hu beszámolója szerint a különleges gesztus új hagyományt indíthat a fesztiválon.
1 órája