Lovasi András „vándordíjat” csinált a Kossuth-díjából Orfűn

Lovasi András a Fishing on Orfű fesztiválon Vándor Lajos-díjként adta tovább a Kossuth-díját.

Az első díjazott Leskovics "Lecsó" Gábor lett.

A 444.hu beszámolója szerint a különleges gesztus új hagyományt indíthat a fesztiválon.

444.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír