Jegelve Fenyő Miklós újlipótvárosi szobra: civilek és a főváros is lépett

Parkolópályára került Fenyő Miklós újlipótvárosi szobra, miután helyi civilek petíciót indítottak a köztéri giccs ellen, és a fővárosi szakmai tanács is megszólalt a szaporodó zsánerszobrok ügyében.

A 444.hu szerint a kezdeményezések hatására egyelőre nem valósul meg az emlékmű.

444.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír