Jegelve Fenyő Miklós újlipótvárosi szobra: civilek és a főváros is lépett
Parkolópályára került Fenyő Miklós újlipótvárosi szobra, miután helyi civilek petíciót indítottak a köztéri giccs ellen, és a fővárosi szakmai tanács is megszólalt a szaporodó zsánerszobrok ügyében.
A 444.hu szerint a kezdeményezések hatására egyelőre nem valósul meg az emlékmű.
1 órája