Nyílt vízi úszók panaszkodnak a setúbali VK után: többen rosszul lettek

Visszhangot váltott ki a nyílt vízi úszók setúbali világkupaversenye Portugáliában: Fábián Bettina és több külföldi versenyző szerint a futam után rosszul lettek.

Többen arról beszéltek, hogy a szervezőknek nagyobb figyelmet kellene fordítaniuk a vízminőségre.

A Blikk beszámolója szerint a panaszok a múlt hétvégi verseny után erősödtek fel.

blikk.hu10 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor