Nyílt vízi úszók panaszkodnak a setúbali VK után: többen rosszul lettek
Visszhangot váltott ki a nyílt vízi úszók setúbali világkupaversenye Portugáliában: Fábián Bettina és több külföldi versenyző szerint a futam után rosszul lettek.
Többen arról beszéltek, hogy a szervezőknek nagyobb figyelmet kellene fordítaniuk a vízminőségre.
A Blikk beszámolója szerint a panaszok a múlt hétvégi verseny után erősödtek fel.
blikk.hu10 órája
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Hiba volt megadni Sané gólját Ecuador ellen
24.hu2 órája
Minimum 2,5 millió dollár "Isten kezének labdája"
24.hu4 órája
Elkészült a Mercedes mentőöve, de pont a legsikeresebb pilótájuknak nem dobják oda
racingline.hu5 órája
Labdarúgás
A letűrt zokni lesz a foci-vb új divatja?
telex.hu13 órája
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu19 órája
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva