NOB-döntés: 10 ezer dollárt kap minden magyar olimpikon 2026-tól
A Nemzetközi Olimpiai Bizottság a 2026-os milánói-cortinai téli olimpiától minden rajthoz álló sportolónak 10 ezer dollár, vagyis több mint 3 millió forint részvételi elismerést fizet.
Ez a pénz minden magyar olimpikont is megillet.
Az ATV beszámolója szerint a NOB történelmi döntést hozott.
atv.hu9 órája
Még több friss hír
Deschamps anyja halála miatt hazautazik, kihagyja a norvégok elleni meccset
szeretlekmagyarorszag.hu14 órája
Töltés
Friss Foci
Svájc a szünet után fordított és megnyerte csoportját, Katar kiesett
startlap.hu7 órája
Vb: Messi és Ronaldo rekordot dönt, Haaland berúgta az ajtót
startlap.hu11 órája
Kiemelt
Megvan az ETO új sportigazgatója
infostart.hu3 órája
Minden gól a második félidőben született, végül a svájciak örülhettek
infostart.hu4 órája
Kinek mi kell az utolsó csoportmeccseken a továbbjutáshoz?
telex.hu5 órája
Labdarúgás
Foci-vb: Hamarosan indulhat a buli Boszniában, Kanada viszont megszívta
szeretlekmagyarorszag.hu4 órája
Foci-vb: Jöhet a meccs, amit egyik csapat sem akar megnyerni
szeretlekmagyarorszag.hu10 órája
A söröző szoknyás skótok meghódították Amerikát
444.hu13 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva