Megalázták a Dvsc egykori futballvezetőit, Kósa Lajos is köztük van
Megdöbbentő, de nem jutott be elsőre a Nagyerdei Stadionba a DVSC–MTK bajnoki futballmeccsre Kósa Lajos, Debrecen korábbi polgármestere, aki rövid ideig a labdarúgóklub elnöke is volt.
Lapunk úgy értesült, hogy – az eddigi évektől eltérően – számos, a Loki eredményes múltjához hozzájáruló személy – Kósa mellett az edzőként két-két bajnoki és Magyar
blikk.hu10 hónapja
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Töltés
Kiemelt
Modric még nem hagyhatja abba
infostart.hu2 órája
A Red Bull bocsánatot kért Verstappentől
racingline.hu5 órája
Labdarúgás
Foci-vb: történelmet írt a kongói válogatott, Kolumbia a 90. percben elvett góllal bukta el a győzelmet
szeretlekmagyarorszag.hu2 órája
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu3 órája
Forma 1 / autó-motor
Nascar: Ty Gibbs indulhat a pole-ból, Svg és Zilisch még a top 5-ben sincs Sonomán!
usaracing.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva