Sergi Samper cukorbetegen jutott el a Barcelona BL-győztes keretéig

Sergi Samper 1-es típusú cukorbetegséggel is végigjárta a La Masia útját, és eljutott a Barcelona Bajnokok Ligája-győztes keretéig.

A Barcelona-nevelésű középpályás csak évekkel később beszélt nyíltan arról, hogy hosszú ideig csendben küzdött a betegséggel a karrierje mellett.

A történetet a Magyar Hírlap írta meg.

magyarhirlap.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor