Pochettino nekiment a sajtónak a török vereség után: csoportelsők

Mauricio Pochettino, az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a törökök elleni vereség után a sajtótájékoztatón élesen reagált az újságírók kérdéseire.

Azt mondta, megnyerték a csoportot, és szerinte egy gratuláció is kijárt volna.

A Telex beszámolója szerint szóvá tette a hangnemet is.

telex.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kiemelt

Labdarúgás

Forma 1 / autó-motor