Pochettino nekiment a sajtónak a török vereség után: csoportelsők
Mauricio Pochettino, az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a törökök elleni vereség után a sajtótájékoztatón élesen reagált az újságírók kérdéseire.
Azt mondta, megnyerték a csoportot, és szerinte egy gratuláció is kijárt volna.
A Telex beszámolója szerint szóvá tette a hangnemet is.
telex.hu8 órája
Még több friss hír
Edzője beszélt a mélybe zuhant birkózólányról: pszichológust is felkeresett
szeretlekmagyarorszag.hu9 órája
Töltés
Kiemelt
Ndiaye nem vesztegette az idejét
24.hu3 órája
Dembele mesterhármassal csatlakozott Mbappéhoz
magyarhirlap.hu3 órája
Labdarúgás
Elkésett a tunéziai csapatkapitány a második félidőről
444.hu9 órája
Hollandia megnyerte a csoportját a vb-n, Japán a brazilokkal játszik legközelebb
szeretlekmagyarorszag.hu17 órája
Mexikó hibátlanul ment tovább a foci-vb-n, Dél-Afrika történelmi sikert ünnepel
szeretlekmagyarorszag.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva