Bondár Anna az egyes és a páros döntőjében sem járt sikerrel a hamburgi tenisztornán
A hetedik helyen kiemelt Bondár Anna 4:0-s vezetésről két szettben kikapott pályafutása első WTA-döntőjében a Hamburgban rendezett, 238 ezer euró (100 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán, nem sokkal később pedig két mérkőzéslabdáról veszített a páros döntőben.
m4sport.hu11 hónapja
Még több friss hír
Foci-vb: Messi csereként gólt lőtt, Ausztria a 96. percben ment tovább
szeretlekmagyarorszag.hu6 órája
Töltés
Kiemelt
Rossz üzenete van Russell időmérős sikerének, véli a Ferrari főnöke
racingline.hu14:02
A Dél-Afrika–Kanada összecsapással ma este megkezdődik a rájátszás
magyarhirlap.hu4 órája
Labdarúgás
Foci-vb: történelmet írt a kongói válogatott, Kolumbia a 90. percben elvett góllal bukta el a győzelmet
szeretlekmagyarorszag.hu5 órája
Foci-vb: Harry Kane rekordot döntött, Anglia és Horvátország is továbbjutott a csoportjából
szeretlekmagyarorszag.hu6 órája
Forma 1 / autó-motor
Nascar: Ty Gibbs indulhat a pole-ból, Svg és Zilisch még a top 5-ben sincs Sonomán!
usaracing.hu15 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva