
Harmadszor is anyuka lett Görög Zita - ismét új módszerrel szült a modell
Mindhárom gyereke más-más módon született.
Görög Zita kisfia, Laczkó Timon szeptember 16-án látta meg a napvilágot. A 3600 grammos és 54 centis baba természetes úton, vízben született – írja a Best.
A fiam, Milán annak idején császármetszéssel született. És bár nem volt más megoldás, nagyon szerettem volna természetes úton szülni a későbbiekben. Így Lottival 10 évvel ezelőtt hétszer váltottam nőgyógyászt
– emlékszik vissza az anyuka, akinek mindhárom gyereke más-más módon született.
A nagy eseménynél a párja is jelen volt. Zita elmondása szerint Laczkó Zsolt mindenben támogatta őt. “Most már tényleg tudom, hogy a legnehezebb időkben is stabil, higgadt és szeretetteljes férfi van mellettünk!” – idézte a magazin a 39 éves kismamát.
2025 nyarának fontos dátumai
Összegyűjtöttük 2025 nyarának fontosabb dátumait, hogy segítsünk a tervezésben. Pünkösdi hosszú hétvége, vakáció kezdődik hamarosan.
0 seconds of 1 minute, 23 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9