"Tudom, hogy a fiamat meggyilkolták" – Erzsébet elérte: emberölés miatt nyomoznak a halálba zuhant fia ügyében
Az anyai szív nem téved.
Még akkor sem, ha a fájdalomtól majd' megszakad... Végre kiderülhet az igazság, hiszen beigazolódni látszik, amit a gyászoló édesanya, Erzsébet meggyőződéssel állít: a fia nem önszántából ugrott le az egyik tízemeletes panelház tetejéről Tatabányán négy hónappal ezelőtt.
Már a rendőrség is büntetőeljárást indított.
blikk.hu2 éve
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Mai nap hírei
Az orosz pickupgyártás új szakaszba lépett
gepmax.hu13 órája
Zsebre megy: már most Sulyok Tamás után nyúlna Magyar Péter
privatbankar.hu15 órája
A sorozatok királya visszatért – Mutatjuk milyen lett a nyitórész
diplomatszerzek.hu17 órája
Most már őrnagy a századosként megismert Szabó Bence
privatbankar.hu19 órája
Göweil Gfm – 16 tekercs fólia egyetlen adapteren
gepmax.hu19 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva