Magyar Péter megköszönte a "vádbeszédet"

Magyar Péter a parlamentben reagált Bóka János felszólalására, amelyben a fideszes politikus a kormányt alkotmányos puccs előkészítésével vádolta, és a Rákosi-korszak módszereihez hasonlította a folyamatokat.

A miniszterelnök "vádbeszédnek" nevezte a felszólalást, visszautasította a történelmi párhuzamokat, és azt állította, hogy a korábbi Fidesz-kormány építette le a jogállamiságot.

Emellett bejelentette, hogy több alkotmányos szabály módosítását is mérlegelik a társadalmi vélemények alapján.

atv.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír