Országos harmadfokú hőségriasztás jön: péntekig marad a 2. fok

Fokozódik és tovább tart a kánikula Magyarországon: az országos tisztifőorvos a HungaroMet előrejelzése alapján péntek éjfélig meghosszabbította a másodfokú hőségriasztást.

Szombattól harmadfokú, a legmagasabb szintű hőségriasztás lép életbe az ország teljes területén.

penzcentrum.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei