Telex: Csiszár Jenőt és Orbán Viktor unokatestvérét is visszahívták külföldről
A Külügyminisztérium 37 külképviseleti vezető visszahívásáról döntött – jelentette be Orbán Anita külügyminiszter pénteken a Facebook-oldalán.
A Telex értesülése szerint a visszahívott diplomaták között van Vitézy Zsófia, Orbán Viktor miniszterelnök unokatestvére, aki 2022 óta volt kolumbiai nagykövet, valamint Csiszár Jenő, aki 2017 őszétől töltötte be a milánói főkonzuli posztot, 2019-től pedig rendkívüli és meghatalmazott nagyköveti rangot visel.
17:51