Orbán Anita 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza, átalakul a kar

Orbán Anita külügyminiszter bejelentése szerint 37 külképviselet vezetőjét hívják vissza.

A Telex írása szerint a változások egy része a lejáró megbízatásokhoz kötődik, a cél pedig egy professzionális diplomáciai kar felépítése.

telex.hu7 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Mai nap hírei